Vyberte si řešení, které vám vyhovuje nejvíce

Vybírat můžete z celé řady variant doplňků stravy v jedinečných měkkých kostičkách – od klasického čistého Colafitu, přes prémiová balení Colafitu s vitaminem C, až po extra dávku kolagenu v přípravku Colafit Extrastrong. Myslíme i na děti: zejména pro ně je určené balení Colafit Junior s jahodovou příchutí. Hledáte krém pro lokální použití? Přečtěte si více o komplexním složení Colafitu Akut Pro.

Colafit Extra Strong
Doplněk stravy

Měsíční balení extra velkých kostek čistého kolagenu typu I, navíc s vitaminem D3 pro správnou funkci kostí a svalů.

Colafit
Doplněk stravy

Oblíbená forma lyofilizovaného kolagenu v malých bílých měkkých kostičkách, které obsahují pouze kolagen čistoty 99,9% (bez pomocných látek, barviv,…) a snadno se užívají.

Colafit s vitamínem C
Doplněk stravy

Prémiové balení, které obsahuje kombinaci 60 kostiček Colafitu a 60 tablet vitamínu C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky ale i pokožky.

Colafit Junior
Doplněk stravy se sladidlem

Balení určené dětem - lyofilizovaný kolagen v měkkých kostičkách s jahodovou příchutí a extraktem z růže šípkové pro udržení normálního stavu kloubů, které si díky své formě i chuti oblíbí.

Colafit Akut Pro
Kosmetický přípravek

Masážní krém s kyselinou hyaluronovou a kolagenem, který dále obsahuje vhodnou kombinaci glycerinu,mentolu, kafru, boswelie. Navíc je obohacený o kostivalový extrakt.