Dárkové balení
120+30 kostiček navíc
Kde koupit online
Koupit online
Colafit – Dárkové balení 120+30 kostiček navíc
Doplněk stravy

I z malé kostičky se může zrodit velký dárek
Darujte svým blízkým kolagen v doplňku stravy COLAFIT.
Výhodné dárkové balení 120+30 kostiček na 5 měsíců užívání obsahuje čistý krystalický kolagen v malých, měkkých kostkách, které se snadno polykají a udělá tak radost ve vaší rodině.

Oblíbená, zkušenostmi uživatelů prověřená forma lyofilizovaného kolagenu v malých bílých měkkých kostičkách, které obsahují pouze kolagen čistoty 99,9% (bez pomocných látek, barviv,…) a snadno se užívají. Díky netradiční, a zároveň šetrné metodě zpracování je z kolagenu odstraněna voda, proto mohou být kostičky malé, měkké a lehké. 1 kostička (8mg) lyofilizovaného kolagenu odpovídá 800mg kolagenového gelu.

  • Čistý krystalický kolagen typu I
  • Malé snadno polykatelné kostičky
  • Stačí užívat 1 denně
1 Balení
120+30 kostiček Colafitu
2 Složení
1 kostička% RHP *
čistý bovinní lyofilizovaný kolagen typu I8 mg**
* RHP - referenční hodnota příjmu ** Není definováno
3 Použití

1 kostičku denně ráno na lačno, minimálně 10 min. před jídlem, pro děti půl kostičky za den. Užívejte Colafit minimálně 2-3 měsíce 2x do roka. V případě potřeby můžete užívat trvale.

4 Skladování

Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

5 Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 2 let. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

Kde koupím Colafit?

Všechny přípravky řady Colafit je možné zakoupit, případně objednat v lékárnách po celé České republice nebo z pohodlí domova online v Eshopu lékáren a lékárenských řetězců. Ať již zvolíte jakoukoli cestu nákupu, věříme, že se samotnými přípravky budete spokojení. Zvolte si proto variantu, která je Vám nejbližší – Výběr necháme již zcela na Vás.

Přípravky Colafit

Další přípravky Aurovitas

Volně prodejné léky
Zjistit více
Zdravotnické prostředky
Zjistit více
Doplňky stravy
Zjistit více
Kosmetické přípravky
Zjistit více